Apie FunWay

FunWay – tai žaidimai, kuriuose tarpusavyje persipina smagus laikas, aktyvumas ir edukacinė veikla. Ryškūs ir spalvoti lipdukai ne tik puošia aplinką, bet ir kviečia vaikus pramogauti. FunWay iš tolo patraukia mažųjų dėmesį, taip juos natūraliai įtraukiant į žaidimą ir skatinant judėti bei aktyviai leisti laiką. Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja vaikams bent 60 minučių per dieną užsiimti aktyvia veikla, tad FunWay – idealus pasirinkimas, norint integruoti daugiau fizinio judėjimo į įvairius užsiėmimus ar laisvą laiką tarp jų.

Darželiai, dienos centrai, ugdymo įstaigos, prekybos centrai – FunWay nuspalvins bet kokią erdvę. Lengvai įvairiems patalpų dydžiams adaptuojami žaidimai gali būti klijuojami tiek ant grindų, tiek ant sienų, o pagal specialų pageidavimą galime pagaminti lipdukus, skirtus ir naudojimui lauke. Mūsų žaidimai ne tik puoselėja vaikų fizinį aktyvumą, tačiau ugdo ir jų socialinius įgūdžius bei skatina bendradarbiavimą ir sveiką konkurenciją.

Idėja apie tokio pobūdžio žaidimus užgimė pokalbių su specialistais metu, kai bediskutuojant apie vaikų fizinio aktyvumo svarbą, supratome tokio produkto poreikį. Tad suvienijus ilgą darbo patirtį spaudos ir dizaino srityje bei pedagogų žinias – pasaulį išvydo FunWay! Vaikams vis daugiau laiko praleidžiant prie išmaniųjų įrenginių ekranų ir drastiškai sumažėjus jų fiziniam krūviui, mūsų, suaugusiųjų, svarbiausiu uždaviniu tampa – atrasti būdų, kaip paskatinti mažuosius aktyviau judėti. Vedini šios misijos ir pristatome jums FunWay.

Į sveiką, žaismingą ir aktyvią vaikystę kartu su FunWay!