Jau veikia FunWay elektroninė parduotuvė!

Atskubame pas jus su ilgai lauktomis naujienomis! Su didžiausiu džiaugsmu pranešame, kad jau atidaryta FunWay elektroninė parduotuvė, tad nuo šiol apsipirkti taps gerokai paprasčiau ir lengviau!
Parduotuvėje rasite į skirtingas kategorijas suskirstytus žaidimus ir galėsite rinktis iš lengvų, vidutinio sudėtingumo bei sudėtingų žaidimų. Pirmieji puikiai tiks bet kokio amžiaus vaikams, vidutinio sudėtingumo žaidimams prireiks šiek tiek daugiau pastangų ir laiko, o sudėtingiausieji FunWay žaidimai sudomins vyresnio amžiaus vaikus.
Visi mūsų žaidimai pagaminti iš vinilo lipdukų, kurie padengti specialiu apsauginiu laminatu. Medžiagai suteikiama net 3 metų garantija, tad galite būti tikri dėl žaidimų kokybės bei ilgaamžiškumo! Nors žaidimai skirti naudoti vidaus patalpose, tačiau primename, kad pagal specialų pageidavimą, galime pagaminti lipdukus, kurie būtų pritaikyti ir naudojimui lauke.
Nuspalvinkite bet kokią erdvę FunWay žaidimais ir padėkite mažiesiems pamilti fizinę veiklą! Su FunWay įsitikinsite, kad judėjimas dar niekada nebuvo toks smagus!

Pasidalinkite šia naujiena su savo draugais!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Set your categories menu in Header builder -> Mobile -> Mobile menu element -> Show/Hide -> Choose menu
Krepšelis
Prisijungti

Dar neturite paskyros?